Rüyada portakal sıkma

Rüyada portakal sıkma ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada portakal sıkma gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız fırsatları anında değerlendirin.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada portakal ağacında portakal görmek duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına inanılır.

Rüyada portakal ağacından portakal yemek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal çalmak mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, övgü dolu sözler duyacağına delalettir.

Rüyada portakal ağacından portakal koparıp yemek geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacı ve portakal görmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada portakal gör nahoş sözler işiteceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine yorulur.

Rüyada portakal ağacından portakal koparmak karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments