Rüyada puset görmek

Rüyada puset görmek kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada puset gördüyseniz:

  • Sana yardım etmek isteyen dostların uzaklaşma eğiliminde olabilirler.

Rüyada puset görmek çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, kazancının da azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada puset içinde bebek görmek yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada boş puset güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına delalet eder.

Rüyada pembe puset görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada kırmızı puset görmek yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada puset bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, muradının gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boş puset görmek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, insanlara karşı güveninin sarsılacağına delalettir.

Rüyada mavi puset görmek bunun da rüya sahibine sorun olacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments