Rüyada rahimden et parçası almak

Rüyada rahimden et parçası almak dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, hile ile mal elde edeceğine işarettir.

Rüyada rahimden et parçası almak gördüyseniz:

  • Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat edin.

Rüyada rahimden et parçası almak borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine inanılır.

Rüyada rahimden et parçası çıkması huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, çok başarılı olacağına inanılır.

Rüyada rahimden et parçası düştüğünü görmek gerekirse özür dileneceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına tabir olunur.

Rüyada rahimden et parçası gelmesi yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada rahimden kan bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada rahimden kan gelmesi hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada rahimden balık çıkması sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine rivayet eder.

Rüyada rahimden fare çıkması işinden ekmeğinden olacağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments