Rüyada sabah namazı için uyanmak

Rüyada sabah namazı için uyanmak elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, dertlerine derman bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sabah namazı için uyanmak gördüyseniz:

  • Suçlama, eleştiri veya şikayetleriniz sonrasında karşı tarafı sakinleştirmek uzun zaman alabilir.

Rüyada sabah namazı için uyanmak yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sabah namazı için abdest aldığını görmek zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına delalettir.

Rüyada sabah namazı için abdest almak akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sabah namazı için camiye gitmek kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına delalet eder.

Rüyada sabah namazı kılmak için abdest almak iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına inanılır.

Rüyada sabah namazı görmek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada sabah namazı kılmak ihya kazancının ve rahatlığının daim olacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine yorulur.

Rüyada camide sabah namazı kılmak ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments