Rüyada saçın açık görülmesi

Rüyada saçın açık görülmesi tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada saçın açık görülmesi gördüyseniz:

  • Bazı bedeller ödememek için bazı kişileri hayal kırıklığına uğratmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada saçın açık görülmesi büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada saçın açık olması kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına işaret eder.

Rüyada saçın açık görmek uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçın az beyazlaması hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, hem de işinde söz sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada saçın çıkması çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçın toplanması kısmetlerin günden güne artacağına, hoşgörülü biri olunacağına işaret eder.

Rüyada saçın artması allah’ın lütuflarını bulacağına, yılmayacağına işaret eder.

Rüyada saçın yıpranması uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments