Rüyada sakalın beyazlanması

Rüyada sakalın beyazlanması çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder.

Rüyada sakalın beyazlanması gördüyseniz:

  • Barış elçisi gibisiniz, tüm sorunlara çıkar yol bulma çabası içindesiniz.

Rüyada sakalın beyazlanması yüzünün gülmeye başlayacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sakalın okşanması huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sakalın çoğalması kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine delalet eder.

Rüyada sakalın ele gelmesi ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine inanılır.

Rüyada saç ve sakalın kesilmesi potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine tabir olunur.

Rüyada saç sakalın beyazlaması kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakalın olması büyük paralara sahip olacağına, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada sakalın uzaması sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments