Rüyada sakat genç

Rüyada sakat genç büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sakat genç gördüyseniz:

  • Daha çok maddi değerler taşıyan konuları ön plana alacaksınız.

Rüyada sakat olmayan birini sakat görmek kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sakat genç çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sakat bacak anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sakat olmak hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada sakat el görmek lükse ve konfora kavuşacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine inanılır.

Rüyada sakat kalmak mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada sakat bebek bulmak işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, her geçen gün başarılarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakat dana görmek sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments