Rüyada sakin göl görmek

Rüyada sakin göl görmek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, işlerin rast gideceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakin göl gördüyseniz:

  • İnsanların acılarına karşı hassassınız.

Rüyada sakin göl görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine alamet eder.

Rüyada sakin olmak düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sakin aslan görmek çok mutlu bir hayat yaşayacağına, sorunların çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada sakin bir denizde yüzmek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek işaret eder.

Rüyada sakin denize girmek kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakin boğa görmek insanlara yardım edeceğine, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sakin deniz görmek ne demek sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine tabir olunur.

Rüyada sakin temiz deniz görmek moralinin yerine geleceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments