Rüyada saksıda yeşil domates görmek

Rüyada saksıda yeşil domates görmek her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine işaret eder.

Rüyada saksıda yeşil domates gördüyseniz:

  • Eskiden birlikte çalıştığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Rüyada saksıda yeşil domates görmek rahat edilecek bir projeye girileceğine, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada saksıda domates fidesi görmek bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada saksıda domates görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına delalet eder.

Rüyada saksıda domates yetiştirmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada saksıda yeşil soğan görmek yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına yorulur.

Rüyada saksıda yeşil bitki görmek elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saksıda yeşil çiçek görmek diyanet tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine işarettir.

Rüyada saksıda yeşil biber fidesi görmek onları okula göndereceğine, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.