Rüyada salep kazmak

Rüyada salep kazmak isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, kırgınlıklar yaşanacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, mallarının da hayırlı olacağına, çok daha fazla adım atacağına inanılır.

Rüyada salep kazmak gördüyseniz:

  • Çalışan bir insansanız çalışmalarınızın karşılığını takdir görerek alabilir ya da hayatınızın girişiminde bulunmanız konusunda iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Rüyada salep toplamak edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada salep içmek borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına rivayet eder.

Rüyada salep kazmak ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına delalet eder.

Rüyada salep çiçeği görmek deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada salep bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada salep pişirmek eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, esenliğe kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada salep dağıtmak çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına inanılır.

Rüyada salep ikram edilmesi bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments