Rüyada şapka almak görmek

Rüyada şapka almak görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, keyfin ve ağız tadının kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şapka almak gördüyseniz:

  • Rahatsızlık yaratan durumlarda dahi, nasıl olursa olsun gerekeni yapmanız lazım gelebilir.

Rüyada şapka satın almak kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, olumlu değişiklikler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüden şapka almak yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine işarettir.

Rüyada siyah şapka almak en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şapka almak görmek işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada fötr şapka almak sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada şapka almak takmak keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine yorulur.

Rüyada birinden şapka almak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına delalet eder.

Rüyada beyaz şapka satın almak planların istediği gibi gitmeyeceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments