Rüyada şapka satın almak

Rüyada şapka satın almak çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına inanılır.

Rüyada şapka satın almak gördüyseniz:

  • Belli konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Rüyada şapka satın almak problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada beyaz şapka satın almak sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, şansın kapanacağına delalettir.

Rüyada siyah şapka satın almak geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada fötr şapka satın almak üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada mor şapka hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kırgınlıkların biteceğine alamet eder.

Rüyada şapka yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına delalettir.

Rüyada şapka görmek çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına rivayet eder.

Rüyada yün şapka takmak daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments