Rüyada sarp kayalıklardan inmek

Rüyada sarp kayalıklardan inmek her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, tövbelerinin allah’a ulaşacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına rivayet eder.

Rüyada sarp kayalıklardan inmek gördüyseniz:

  • Şansınızın her zaman yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz.

Rüyada sarp kayalıklardan inmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sarp kayalık görmek rızkının her geçen gün daha da artacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarp dağlar görmek uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada kayalıklardan uçmak güzel ve hayırlı günler geçireceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan denize bakmak kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kayalıklardan inmeye çalışmak anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, yarınlara bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek kayalıklardan inmek düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kayalıklardan aşağı inmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments