Rüyada savaş sonrası

Rüyada savaş sonrası huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada savaş sonrası gördüyseniz:

  • İhtiyacı olan her anda, yanıbaşında insan bulabilen nadir şanslı insanlardan birisiniz.

Rüyada savaş atı kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta inanılır.

Rüyada savaş korkusu problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke alamet eder.

Rüyada savaş kan görmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına inanılır.

Rüyada savaş seyretmek uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada savaş ne demek büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine yorulur.

Rüyada savaş etmek ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada savaş gitmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada savaş olması emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments