Rüyada şekerin erimesi

Rüyada şekerin erimesi maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, ekmeksiz kalacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada şekerin erimesi gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada şekerin dökülmesi bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına delalettir.

Rüyada şekerin erimesi rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada toz şekerin yere döküldüğünü görmek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına inanılır.

Rüyada şekerin içinde kurt görmek yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına alamet eder.

Rüyada toz şekerin içinde böcek görmek sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine işaret eder.

Rüyada şekerin üstünde karınca görmek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada toz şekerin azaldığını görmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şekerin yere dökülmesi çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments