Rüyada sessiz konuşmak

Rüyada sessiz konuşmak zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, geçim derdinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada sessiz konuşmak gördüyseniz:

  • Taşınma ya da yaşadığınız yerde değişiklik söz konusu olabilir.

Rüyada sessiz sessiz ağlamak büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sessiz sessiz gülmek dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine rivayet eder.

Rüyada sessiz kalabalık yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sessiz yellenmek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine işarettir.

Rüyada sessiz olmak tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, düzeninin yıkılmayacağına rivayet eder.

Rüyada sessiz konuşmak isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sessiz ağlamak gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına tabir olunur.

Rüyada sessiz gaz çıkarmak amaçlarınızın gerçekleşeceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments