Rüyada sevdiğim adamın eşini görmek

Rüyada sevdiğim adamın eşini görmek hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğim adamın eşini gördüyseniz:

  • Her konuda yönetimi ele geçirmeniz olasıdır.

Rüyada sevdiğim adamın eşini görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğim adamın benden kaçması bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğim adamın evini görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğim adamın karısını görmek onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğim adamın ablasını görmek gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine inanılır.

Rüyada sevdiğim adamın bana bakması parasının ve malının eksik kalmayacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğim adamın çocuğunu görmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, bir anda yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğim adamın kızı olduğunu görmek kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine, hayırlı bir işe başlayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments