Rüyada sevdiğin erkeğin yanaktan öpmesi

Rüyada sevdiğin erkeğin yanaktan öpmesi sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin yanaktan öpmesi gördüyseniz:

  • Kısa vadeli olarak işleri kolaylaştırdığı için bazı konuları görmezden gelebilir veya işinize geldiği şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin erkeğin yanaktan öpmesi geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdık erkeğin yanaktan öpmesi sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin kadını yanaktan öpmesi uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin yanaktan öpmesi sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, sahip olduğu nimetin artacağına işaret eder.

Rüyada bi erkeğin yanaktan öpmesi iş hayatında büyük hezimetler alacağına, işinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin seni yanaktan öpmesi bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin kızı yanaktan öpmesi dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin seni yanaktan öpmesi işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, işinde başarılı olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments