Rüyada sevdiğin kişinin adını okumak

Rüyada sevdiğin kişinin adını okumak bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin adını okumak gördüyseniz:

  • Biraz gerçekçi olun.

Rüyada sevdiğin kişinin adını okumak anne babanın bu sayede mutlu olacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin adını söylemek hayırlı bir evlilik yapılacağına, işinden ve parasından olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin adını duymak tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin adını söylemesi kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin adını yazmak kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin adını görmek her şeyin ters gideceğine, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evleneceğim kişinin adını görmek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin erkeğin adını duymak evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments