Rüyada sevdiğin kişiyle ayrılmak

Rüyada sevdiğin kişiyle ayrılmak hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, aksiliklerin başgöstereceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, maddi olanakların artacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle ayrılmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bakış açınızı anlayabilmesi zor olabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyle tokalaşmak rızkından ve gelirinden olacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle gezmek huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, günah ve suç işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle iyi anlaşmak bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle koşmak tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle ayrılmak bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle duş almak günahlarına tövbe edeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle oturmak ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments