Rüyada sevdiğin kişiyle öpüşme

Rüyada sevdiğin kişiyle öpüşme kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, tartışmaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle öpüşme gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmeniz ilişkilerinizi geliştirebilir.

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmak sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle tokalaşmak maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle duş almak büyük sorunlarla karşılaşacağına, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle el ele yürümek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiyle gülüşmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, ağız tadının yerinde kalacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle ağlamak çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyle evlenmek alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle karşılaşmak sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments