Rüyada sevdiğin kızı balkonda görmek

Rüyada sevdiğin kızı balkonda görmek hayallerine kavuşacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, iftiraya maruz kalınacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kızı balkonda gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız başarmak istediğiniz işleri karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada sevdiğin kızı balkonda görmek malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada bir kızı balkonda görmek stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, ağız tadının bozulmayacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızı kovalamak yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızı aramak eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı eve getirmek hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı öldürmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı kaçırmak kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızı ağlatmak verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.