Rüyada sevdiğin kızın bağırması

Rüyada sevdiğin kızın bağırması yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, aile saadetinin de artacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, haksızlık edeceğine, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın bağırması gördüyseniz:

  • Siz bir erkek seniz karşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız.

Rüyada sevdiğin kızın ilgilenmemesi müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın kaçması kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızın açılması böylece daha büyük adımlar atılacağına, geçimin kolaylaşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın ailesi evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızın sözlenmesi aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızın bağırması deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın konuşmaması ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, sıkıntılarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin bir kızın sarılması kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments