Rüyada sevdiğine kavuşamamak

Rüyada sevdiğine kavuşamamak atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğine kavuşamamak gördüyseniz:

  • Bazı masraflar yapmanız gerekebilir.

Rüyada sevdiğine öpmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğine kırılmak kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğine ulaşamamak fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğine kan vermek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğine sığınmak girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğine süt vermek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, rahata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğine yüz vermemek aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, insanları kıracağına, üzeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğine dut yedirmek inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments