Rüyada sevdiğini üzmek

Rüyada sevdiğini üzmek acılarını ve kederlerini içine atacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kısmet alacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini üzmek gördüyseniz:

  • Yapacağınız yardımlar veya jestler bir ilişkinizde bağlılığın artmasını sağlayabilir.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini başkasını sevdiğini görmek yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir sevdiğini kaybetmek dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayı sevdiğini görmek borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sık sık sevdiğini görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini okşamak işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini ağlatmak alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğini söylemesi kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments