Rüyada sevgilinin omzuna yaslanmak

Rüyada sevgilinin omzuna yaslanmak yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, hatadan dolayı zarar edeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin omzuna yaslanmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda özel kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin omzuna yaslanmak gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin omzuna binmek işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin omzuna dokunmak rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin kolunu omzuna atması rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin omzuna yatmak sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin omzuna çıkmak birçok iş fırsatı yakalanacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin omzuna dokunması silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin başını omzuna koyması sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.