Rüyada sevgilinin sınavı kazandığını görmek

Rüyada sevgilinin sınavı kazandığını görmek kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, imkânsızı başaracağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sınavı kazandığını gördüyseniz:

  • Bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin sınavı kazandığını görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına işaret eder.

Rüyada girdiğin sınavı kazandığını görmek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin sınavı kazandığını görmek girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, adaletin geleceğine inanılır.

Rüyada bir başkasının sınavı kazandığını görmek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada istediğin sınavı kazandığını görmek yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına delalettir.

Rüyada kardeşinin sınavı kazandığını görmek tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada girdiği sınavı kazandığını görmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, yolculuğa alamet etmektedir.

Rüyada abimin sınavı kazandığını görmek sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments