Rüyada sevgiliye yaslanmak

Rüyada sevgiliye yaslanmak yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, çıkmaza gireceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada sevgiliye yaslanmak gördüyseniz:

  • İş yaşamında yeni başlayabilecek yurt dışı bağlantılarının size büyük bir katkısı olacak.

Rüyada sevgiliye ev almak çaresiz ve çözümsüz kalacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına delalettir.

Rüyada sevgiliye yüz vermemek sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliye ayrılmak mutlu ve güzel günler yaşanacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye kavuşmak uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, şansızlığın kırılacağına delalet eder.

Rüyada sevgiliye sürtünmek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliye nar yedirmek ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine işarettir.

Rüyada sevgiliye küsmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, maddi zararın büyük olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliye su vermek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments