Rüyada sevgiliyle tartıştığını görmek

Rüyada sevgiliyle tartıştığını görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, rızkının kesileceğine, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle tartıştığını gördüyseniz:

  • Yakında hamlelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyle tartıştığını görmek istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle tartıştığını görmek çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine işaret eder.

Rüyada eşi ile tartıştığını görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada bir çiftin tartıştığını görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada başbakanla tartıştığını görmek helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Rüyada amcayla tartıştığını görmek ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada birilerinin tartıştığını görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine yorulur.

Rüyada kuzenle tartıştığını görmek yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments