Rüyada şeytan vesveseleri

Rüyada şeytan vesveseleri geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeytan vesveseleri gördüyseniz:

  • Maddi açıda bazı endişeleriniz olabilir, sözel anlaşmalar yaparken dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada kör şeytan görmek bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada şeytan kırbaçlamak gayrimenkul sahibi olunacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeytan azdırmak şansının ve kısmetinin kapanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeytan saldırması problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine tabir olunur.

Rüyada şeytan eti yemek rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada şeytan ile dövüşmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, korkularını yeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şeytan denilmesi mesleğinde atılım yapacağına, sevilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeytan ve cin görmek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments