Rüyada şişman gelin

Rüyada şişman gelin başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, bir anda atılıma geçeceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine alamet eder.

Rüyada şişman gelin gördüyseniz:

  • Gelişme kaydedilebilecek ya da güçlendirilmesi gereken konular ön plana çıkıyor.

Rüyada şişman konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada şişman görmek yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada şişman bebek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına inanılır.

Rüyada şişman gelin hem işinde başarılı olacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şişman insan görmek yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına rivayet eder.

Rüyada düşmanı şişman görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman bir kedi görmek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına tabir olunur.

Rüyada çok şişman kadın görmek lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments