Rüyada şişman görmek

Rüyada şişman görmek hayal kırıklığı yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada şişman gördüyseniz:

  • Parasal sıkıntılarınızı çok fazla büyütmeyin.

Rüyada şişman sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine yorulur.

Rüyada şişman bebek sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, maddi anlamda güçleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişman gelin ulvi kimse haline geleceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişman görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman dana görmek allah’a dua edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına alamet eder.

Rüyada şişman bir kedi görmek başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına rivayet eder.

Rüyada şişman bacak görmek yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada şişman sevgili görmek seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, yoğun duygular yaşayacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments