Rüyada şişman öküz görmek

Rüyada şişman öküz görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, zor zamanlar yaşayacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına rivayet eder.

Rüyada şişman öküz gördüyseniz:

  • Tanımadığınız insanlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada şişman öküz görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şişman hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman gelin rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına delalettir.

Rüyada şişman bebek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada şişman görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada öküz gör alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine delalet eder.

Rüyada ölü öküz sorunların üstesinden geleceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada şişman bacak görmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Endar

Rüyada siyah şişman öküz ve kız veya oğlan çocuk gordum