Rüyada sivilceden kan çıkması

Rüyada sivilceden kan çıkması değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, hayır dualarına nail olacağına, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine tabir olunur.

Rüyada sivilceden kan çıkması gördüyseniz:

  • Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir.

Rüyada sivilceden kan çıkması zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sivilceden iltihap akması pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine yorulur.

Rüyada sivilceden solucan çıkması büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine rivayet eder.

Rüyada sivilceden çok irin çıkması karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sivilceden irin akması zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, sorunlarını bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sivilceden kocaman irin çıkması çok zor dönemlerin geçirileceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına işaret eder.

Rüyada sivilceden beyaz iltihap akması başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sivilceden büyük irin çıkması emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments