Rüyada siyah külotlu çorap aramak

Rüyada siyah külotlu çorap aramak işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sıkıntıların aşılacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah külotlu çorap aramak gördüyseniz:

  • Hayatın tadına varın.

Rüyada siyah külotlu çorap aramak ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, ruhsal korkularından da arınacağına delalet eder.

Rüyada külotlu çorap vermek anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada külotlu çorap giydirmek bekar ise evleneceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz külotlu çorap almak iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hayatın tadına varacağına alamet eder.

Rüyada yeşil külotlu çorap görmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine işarettir.

Rüyada külotlu çorap hediye almak büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına delalet eder.

Rüyada külotlu çorap kaçması çok iyi bir kariyer edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada renkli külotlu çorap görmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments