Rüyada sofraya oturmamak

Rüyada sofraya oturmamak alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sofraya oturmamak gördüyseniz:

  • Parasal konuları hallediyorsunuz.

Rüyada sofraya oturmamak sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada sofraya su dökülmesi ilk etapta durumu kaldıramayacağına, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sofraya tuz dökmek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada sofraya idrar yapmak hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sofraya zeytin koymak iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalabalık sofraya oturmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada sofraya davet etmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına inanılır.

Rüyada sofraya çatal koymak sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments