Rüyada sol ayak kesilmesi

Rüyada sol ayak kesilmesi hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına delalet eder.

Rüyada sol ayak kesilmesi gördüyseniz:

  • Niyetiniz konusunda net olmamanız durumunda eski bir ilişki veya geçmişten gelen tutkulu bir aşk problem yaratabilir.

Rüyada ayak ayak üstüne atmak hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayak kan zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayak izi yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, huzur ve saadet bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor ayak çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayı ayak izi iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sağ ayak kırılması sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalettir.

Rüyada el ayak kesilmesi yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına işarettir.

Rüyada sağ ayak topuğu kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments