Rüyada sol bacağından yaralanmak

Rüyada sol bacağından yaralanmak işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine işaret eder.

Rüyada sol bacağından yaralanmak gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınız da bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada iki bacağından bıçaklanmak arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacağından kan akması rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sol bacağından yaralanmak özgüveninin yerine geleceğine, çok doğru bir yol tutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacağından öpülmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacağından kıl koparmak iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına delalet eder.

Rüyada bacağından bıçaklanmak sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, bir takım sorunlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada bacagından yaralanmak girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sol bacağından bıçaklandığını görmek zorluklarla boğuşulacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.