Rüyada sol elini kesmek

Rüyada sol elini kesmek sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada sol elini kesmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı elde etmenizi veya bazı işleri çözmenizi sağlayabilecek kişilerin aklını karıştırabilirsiniz.

Rüyada elini köpek tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sağ elini arı sokması hırsızlık yapacağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine delalettir.

Rüyada ölü elini tutmak sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına alamet etmektedir.

Rüyada elini zımbalamak hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, moral ve sermaye kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sol elini kesmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına delalet eder.

Rüyada elini at ısırması partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada elini öpmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada elini yarmak dualarının karşılığını alacağına, kendine olan güvenini yitireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments