Rüyada su kuşu görmek

Rüyada su kuşu görmek çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, çok başarılı olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su kuşu gördüyseniz:

  • Biraz gizemli kalın, yoksa elinizden uçabilir.

Rüyada kuşu okşamak durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada arı kuşu öldürmek büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına inanılır.

Rüyada ölü kuşu canlandırmak sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, geçim derdi yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hu kuşu görmek günü birlik tatillere çıkacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada talih kuşu rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kuşu ölmesi azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bir kuşu emzirmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına alamet eder.

Rüyada kuşu kovmak hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments