Rüyada suyun içinde idrar yapmak

Rüyada suyun içinde idrar yapmak destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına delalet eder.

Rüyada suyun içinde idrar yapmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayacak değişiklikleri bir an önce yapmalısınız.

Rüyada suyun içinde idrar yapmak dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun içine idrar yapmak çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde idrar görmek uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına işaret eder.

Rüyada suyun içinde yürümek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine alamet eder.

Rüyada suyun içinde yatmak aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada suyun içinde nar görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüyada suyun içinde öpüşmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, yaşamını kolaylaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada suyun içinde uzanmak üst üste birçok sorun yaşanacağına, huzurunun eski haline döneceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments