Rüyada suyun üzerinde oturmak

Rüyada suyun üzerinde oturmak kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, alim ve bilge insan olacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, aşama göstermeyeceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde oturmak gördüyseniz:

  • Hızlı kararlar almak veya acele hareket ya da girişimler ön görülmesi zor problemlere neden olabilir.

Rüyada suyun üzerinde ev görmek barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde oturmak eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, borçların hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada suyun üzerinde yüzmek hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada suyun üzerinde kelebek görmek ömrün uzun olmasına, büyük kazançlar sağlanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suyun üzerinde yürümek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına delalet eder.

Rüyada buzlu suyun üzerinde yürümek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde yatak görmek zor günlerde insanlara yardım edeceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada suyun üzerinde allah yazısı görmek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments