Rüyada takı saklamak

Rüyada takı saklamak geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada takı saklamak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızla ilgili konular nedeniyle hukuki veya kurumsal bazı konuları sorgulamanız gerekebilir.

Rüyada takı tasarlamak rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, amaçlarına nail olacağına yorulur.

Rüyada takı çalmak yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada takı kaybetmek onları gücendireceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada takı toka hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına delalettir.

Rüyada takı bulmak çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş takı sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine işaret eder.

Rüyada takı satmak yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada takı saklamak hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, yanlış yatırımlar yapacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments