Rüyada tanıdığın biri tarafından korkutulmak

Rüyada tanıdığın biri tarafından korkutulmak işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığın biri tarafından korkutulmak gördüyseniz:

  • Bazı planlarda lehinize değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada tanıdığın biri tarafından korkutulmak başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığın biri tarafından tacize uğramak horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine yorulur.

Rüyada tanıdığın biri tarafından bıçaklanmak bol hayır duası alınacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine işaret eder.

Rüyada tanıdığın biri tarafından vurulmak etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, karasızlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın biri tarafından kovalanmak umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın biri tarafından dövülmek verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığın biri tarafından kurtarılmak dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına işarettir.

Rüyada tanıdığın biri tarafından kaçırılmak sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments