Rüyada tarlaya tohum serpmek

Rüyada tarlaya tohum serpmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, kendisini korumaya alacağına, amaçlarınızın gerçekleşeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, kişinin tüm hayatının değişeceğine, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada tarlaya tohum serpmek gördüyseniz:

  • Uyumsuzluk arz edebilecek ortamlar oluşturmaktan kaçınmakta fayda var.

Rüyada tarlaya tohum serpmek ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, herkesin takdirinin toplanacağına işarettir.

Rüyada tarlaya tohum ekildiğini görmek düzenin kurulacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine tabir olunur.

Rüyada tarlaya tohum ekmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarlaya tohum ekmek nedir miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada tarlaya tohum atmak karlı işler yapacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarlaya tohum ektiğini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tohum serpmek onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada tohum yutmak dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments