Rüyada tatlı görmek yememek

Rüyada tatlı görmek yememek büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, ileriye gideceğine, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına delalettir.

Rüyada tatlı görmek yememek gördüyseniz:

  • Sanat aktiviteleri size daha çekici gelebilir.

Rüyada şam tatlı görmek maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tatlı bir şey görmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada et ve tatlı görmek isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada bol bol tatlı görmek kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına rivayet eder.

Rüyada tatlı görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada elmalı tatlı görmek hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına işarettir.

Rüyada tatlı erkek görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına işarettir.

Rüyada tatlı erik görmek kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments