Rüyada tatmin olmaya çalışmak

Rüyada tatmin olmaya çalışmak borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada tatmin olmaya çalışmak gördüyseniz:

  • Öğrenmek, öğretmek veya yeni kişiler, yerler ya da keyifli aktivitelerle zaman geçirmek faydalı sonuçlar doğurabilir.

Rüyada tatmin olmaya çalışmak onlar için çabalayacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada tatmin allah katında makbul olacak işlere atılacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine işarettir.

Rüyada tatmin olma rahat bir döneme girileceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine inanılır.

Rüyada cinsel tatmin zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına rivayet eder.

Rüyada ünlü olmaya çalışmak çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada asker olmaya çalışmak güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tatmin olmak ne demek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına delalettir.

Rüyada orgazm olmaya çalışmak işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments