Rüyada tek boynuzlu koyun görmek

Rüyada tek boynuzlu koyun görmek evdeki nimetin çoğalacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, kişinin bir süre zorluk çekeceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı delalettir.

Rüyada tek boynuzlu koyun gördüyseniz:

  • Size baskı uygulamaya çalışan kişilere izin vermeyin ya da kendinizi rahatsız hissetmenize yol açabilecek harcamalardan veya yatırımlardan kaçının.

Rüyada tek boynuzlu koyun görmek güzel günler için yaşayacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada boynuzlu koyun alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz boynuzlu koyun görmek işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine tabir olunur.

Rüyada boynuzlu koyun görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, kısmetlerinin bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada büyük boynuzlu koyun görmek emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına rivayet eder.

Rüyada uzun boynuzlu koyun görmek kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada boynuzlu koç görmek iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iri boynuzlu koç görmek eline geçen malları tutamayacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments