Rüyada terörist boğazını kesmek

Rüyada terörist boğazını kesmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada terörist boğazını kesmek gördüyseniz:

  • Daha fazla maddi getirisi olabilecek işler araştırabilirseniz, yaşadığınız yerde veya evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada terörist boğazını kesmek şen kahkahalar atacağına, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada boğazını temizlemek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kişinin boğazını kesmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada istanbul boğazini görmek girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, zorluk ve zahmete düşeceğine işarettir.

Rüyada bir çocuğun boğazını sıkmak olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine işarettir.

Rüyada kardeşinin boğazını kesmek hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin boğazını kesmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocamın boğazını kesmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, kafasının karışacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments