Rüyada timsaha taş atmak

Rüyada timsaha taş atmak işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, akıl vereceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine alamet eder.

Rüyada timsaha taş atmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir.

Rüyada timsaha taş atmak içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, büyük bir proje ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada timsaha et atmak uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada timsaha binmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, sorunların son bulacağına alamet eder.

Rüyada timsaha yemek vermek çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalettir.

Rüyada timsaha saldırmak sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada timsaha dokunmak yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada birinin timsaha dönüşmesi tüm gözleri üzerinde toplayacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine yorulur.

Rüyada insanın timsaha dönüşmesi eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments